De Zaak Nu

 
1646 Den Haag 1646.nl
38CC Delft 38cc.nl
A Tale of a Tub ROTTERDAM a-tub.org
BAK Basis voor actuele kunst Utrecht bak-utrecht.nl
Baltan Laboratories Eindhoven baltanlaboratories.org
Baracca Dordrecht baracca.nl
Biennial Foundation Athens biennialfoundation.org
Casco Office for Art, Design and Theory Utrecht cascoprojects.org
CBK Groningen Groningen cbkgroningen.nl
CBK Zeeland Middelburg cbkzeeland.nl
CBKZO Centrum Beeldende Kunst Zuidoost AMSTERDAM cbkzuidoost.nl
Concordia Enschede concordia.nl
De Appel arts centre Amsterdam deappel.nl
De Fabriek Eindhoven EINDHOVEN defabriekeindhoven.nl
DE PLAYER Rotterdam deplayer.nl
De Vleeshal Middelburg vleeshal.nl
DZIGA werkplaats voor filmmakers en videokunstenaars Nijmegen dziga.nl
Expodium Utrecht expodium.nl
EXPOPLU Nijmegen expoplu.nl
Extrapool nijmegen extrapool.nl
FOTODOK utrecht fotodok.org
Framer Framed Amsterdam framerframed.nl
Garage Rotterdam Rotterdam garagerotterdam.nl
Het Wilde Weten Rotterdam hetwildeweten.nl
HMK { HotelMariaKapel } Hoorn hotelmariakapel.nl
If I Can’t Dance, I Don’t Want To Be Part Of Your Revolution Amsterdam ificantdance.org
Impakt Foundation Utrecht impakt.nl
Jan van Eyck Academie MAASTRICHT janvaneyck.nl
KiK Kunst in Kolderveen Nijeveen kik-site.nl
KOP Breda stichtingkop.nl
Kunstenaarsiniatief ADA ROTTERDAM adarotterdam.nl
Kunstenlab Deventer kunstenlab.nl
Kunstfort bij Vijfhuizen Vijfhuizen kunstfort.nl
Kunstgroep de Compagnie, Slokdarmfestival Veghel slokdarmfestival.nl
Kunsthal KAdE Amersfoort kunsthalkade.nl
Kunsthuis Syb Beetsterzwaag kunsthuissyb.nl
Kunstverein Amsterdam kunstverein.nl
Kunstvereniging Diepenheim‎ Diepenheim kunstvereniging.nl
M4gastatelier Amsterdam m4gastatelier.nl
MAMA Rotterdam showroommama.nl
Manifesta Amsterdam manifesta.org
Marres Maastricht marres.org
Media Art Friesland Leeuwarden mediaartfriesland.nl
Moira Expositieruimte Utrecht moira-utrecht.nl
MU Eindhoven mu.nl
myvillages.org Rotterdam myvillages.org
NEST Den Haag nestruimte.nl
Nieuwe Vide Haarlem nieuwevide.nl
Noordenaars Beetsterzwaag noordenaars.nl
Noordkaap Dordrecht noordkaap.org
NP3 Groningen np3.nu
Onomatopee Eindhoven onomatopee.net
P/////AKT Amsterdam pakt.nu
Paradox Edam paradox.nl
Pictura Tekengenootschap Dordrecht pictura.nl
Plaatsmaken Arnhem plaatsmaken.nl
PrintRoom Rotterdam printroom.org
RAM Foundation ROTTERDAM www.ramfoundation.nl
Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam rijksakademie.nl
Sandberg Institute Amsterdam sandberg.nl
Satellietgroep Den Haag satellietgroep.nl
Sculpture International Rotterdam Rotterdam sculptureinternationalrotterdam.nl
Sea Foundation Tilburg seafoundation.eu
Sign Groningen sign2.nl
SMBA Amsterdam smba.nl
Stichting Electron Breda electronbreda.com
Stichting Fabrikaat Nijmegen stichtingfabrikaat.nl
Stroom Den Haag Den Haag stroom.nl
Sundaymorning @ekcw ‘s-Hertogenbosch sundaymorning.ekwc.nl
TENT. Centrum Beeldende Kunst Rotterdam tentrotterdam.nl
Terra Art Projects Zoetermeer terra-artprojects.com
Tetem kunstruimte Enschede tetem.nl
The one minutes foundation Amsterdam theoneminutes.org
Trendbeheer Rotterdam trendbeheer.com
UPOMINKI/// non-profit project space Rotterdam upominki.nl
V2_, Institute for the Unstable Media Rotterdam v2.nl
VHDG Voorheen De Gemeente Leeuwarden vhdg.nl
W139 Amsterdam w139.nl
West Den Haag west-denhaag.nl
whatspace Tilburg whatspace.nl
Witte de With, center for contemporary art Rotterdam wdw.nl
ZET Foundation Amsterdam zetfoundation.nl