De Zaak Nu

 
1646 Den Haag 1646.nl
38CC Delft 38cc.nl
A Tale of a Tub ROTTERDAM a-tub.org
BAK Basis voor actuele kunst Utrecht bakonline.org
Baltan Laboratories Eindhoven baltanlaboratories.org
Baracca Dordrecht baracca.nl
Casco Art Institute: Working for the Commons Utrecht casco.art
CBK Centrum Beeldende Kunst Zuidoost AMSTERDAM cbkzuidoost.nl
CBK Groningen Groningen cbkgroningen.nl
CBK Zeeland Middelburg cbkzeeland.nl
Concordia Enschede concordia.nl
De Appel arts centre Amsterdam deappel.nl
De Ateliers Amsterdam www.de-ateliers.nl
De Bierumerschool Bierum www.bierumerschool.nl
De Cacaofabriek Helmond cacaofabriek.nl
De Fabriek Eindhoven EINDHOVEN defabriekeindhoven.nl
DE PLAYER Rotterdam deplayer.nl
De Vleeshal Middelburg vleeshal.nl
EXPOPLU Nijmegen expoplu.nl
Extrapool nijmegen extrapool.nl
FOTODOK utrecht fotodok.org
Framer Framed Amsterdam framerframed.nl
Garage Rotterdam Rotterdam garagerotterdam.nl
Het Wilde Weten Rotterdam hetwildeweten.nl
HMK { HotelMariaKapel } Hoorn hotelmariakapel.nl
If I Can’t Dance, I Don’t Want To Be Part Of Your Revolution Amsterdam ificantdance.org
Impakt Foundation Utrecht impakt.nl
Jan van Eyck Academie MAASTRICHT janvaneyck.nl
KOP Breda stichtingkop.nl
Kunst-Torentje Almelo kunsttorentje.nl
Kunstenlab Deventer kunstenlab.nl
Kunstfort bij Vijfhuizen Vijfhuizen kunstfort.nl
Kunsthal KAdE Amersfoort kunsthalkade.nl
Kunsthuis Syb Beetsterzwaag kunsthuissyb.nl
Kunstpodium T Tilburg kunstpodium-t.com
Kunstverein Amsterdam kunstverein.nl
Kunstvereniging Diepenheim‎ Diepenheim kunstvereniging.nl
LIMA AMSTERDAM li-ma.nl
Lustwarande Tilburg www.lustwarande.org
M4gastatelier Amsterdam m4gastatelier.nl
Machinery of Me Arnhem machineryofme.nl
MAMA Rotterdam showroommama.nl
Manifesta Amsterdam manifesta.org
Marres Maastricht marres.org
MU Eindhoven mu.nl
myvillages.org Rotterdam myvillages.org
NEST Den Haag nestruimte.nl
Nieuwe Vide Haarlem nieuwevide.nl
Noordenaars Beetsterzwaag noordenaars.nl
NP3 Groningen np3.nu
Omstand, presentatieruimte voor actuele kunst Arnhem omstand.nl
Onomatopee Eindhoven www.onomatopee.net/
P/////AKT Amsterdam pakt.nu
Paradox Edam paradox.nl
Plaatsmaken Arnhem plaatsmaken.nl
PrintRoom Rotterdam printroom.org
RAM Foundation ROTTERDAM www.ramfoundation.nl
Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam rijksakademie.nl
Sandberg Institute Amsterdam sandberg.nl
Satellietgroep Den Haag satellietgroep.nl
Sculpture International Rotterdam Rotterdam sculptureinternationalrotterdam.nl
SEA Foundation Tilburg seafoundation.eu
Shimmer Rotterdam shimmershimmer.org
Sign Groningen sign2.nl
Stichting Fabrikaat Nijmegen stichtingfabrikaat.nl
Stroom Den Haag Den Haag stroom.nl
Sundaymorning @ekcw Oisterwijk sundaymorning.ekwc.nl
Suns and Stars Exhibitions Amsterdam sunsandstars.nl
TAAK Amsterdam taak.me
TENT. Centrum Beeldende Kunst Rotterdam tentrotterdam.nl
Terra Art Projects Zoetermeer terra-artprojects.com
Tetem kunstruimte Enschede tetem.nl
The one minutes foundation Amsterdam theoneminutes.org
Trendbeheer Rotterdam trendbeheer.com
V2_, Institute for the Unstable Media Rotterdam v2.nl
VHDG Kunstinitiatief Voorheen De Gemeente Leeuwarden www.vhdg.nl
W139 Amsterdam w139.nl
West Den Haag west-denhaag.nl
whatspace Tilburg whatspace.nl
Witte de With, center for contemporary art Rotterdam wdw.nl
Witte Rook Breda witterook.nu
ZET Foundation Amsterdam zetfoundation.nl
Zone2Source Amsterdam www.zone2source.net